بنا به درخواست کارفرمایان تا به امروز از موسسه رهاورد تحول کاسپین (MRTC) ,  استخرهای شنا سرپوشیده و یا روباز ساخته شده است که در هر دو حالت شامل ویژگی هایی می گردند.

استخرهای روباز با وجود هزینه کمتر ساخت و نگهداری نسبت به استخرهای سرپوشیده و با وجود بهره برداری از طبیعت آزاد، گل درعمل کارایی لازم را در مقایسه با استخرهای سرپوشیده ندارد.

با ما همراه شوید تا در زمینه طراحی و نگهداری استخر، سونا و جکوزی حرفه ای شوید *

همگان از اهمیت آب در حیات و زندگی بشر آگاهی دارند. تمامی تمدن های بزرگ بشری در کنار رودها، چشمه ها و منابع آب آشامیدنی شکل گرفته اند. استفاده از آب برای آشامیدن، استحمام، شنا کردن یا بهره گرفتن از خواص درمانی قدمتی معادل تاریخ بشر دارد.

استخر، سازه ای مصنوعی است که مانند یک مخزن سرباز، آب مورد نیازی که برای مقاصد مختلف مورد استفاده قرار می گیرد را در خود نگه می دارد. به طور کلی استخرها را از لحاظ کاربری، نوع مصالح به کار رفته در سازه استخر و موقعیت استخر نسبت به سطح زمین در گروه های مختلفی تقسیم بندی می کنند

در روم و یونان باستان از استخرها برای مقاصد ورزشی و نظامی و به منظور آموزش مهارت های آبی استفاده می شد، اما استخرهای شنای امروزی تقریباً از اواسط قرن نوزدهم در میان مردم جای خود را باز کرد. در سال ۱۸۹۶ پس از شروع بازی های المپیک به شیوه نوین و برگزاری مسابقات شنا بود که طراحی و ساخت استخرهای شنا به سرعت رشد کرد و به تدریج استخرهای شنای عمومی در شهرهای مختلف جهان ساخته شد.

استخرها را از دیدگاه های مختلف به گروه های متفاوتی تقسیم بندی می شوند. از یک دیدگاه می توان استخرها را از نظر نوع کاربری تقسیم بندی کرد از دیدگاهی دیگر جنس سازه استخر است که معیار تقسیم بندی قرار می گیرد.

گاهی اوقات نیز موقعیت سازه استخر نسبت به زمین مبنای این تقسیم بندی خواهد بود.

– استخرهای اقیانوسی

– استخرهای عمومی

 استخرهای تمرینی

استخرهای خصوصی

استخرهای قهرمانی

انواع استخرها از نظر جنس سازه :

– استخرهای بتونی

-استخرهای آب بندی شده با وینیل

-استخرهای فایبرگلاس

-استخرهای فلزی

– استخرهای چوبی

ما برای شما استخر ، سونا و جکوزی ایده ال نسبت به رویاهایتان را میسازد .

ما اینجاییم تا شما را در رسیدن به خانه رویاهایتان همراهی کنیم.

طراحی ، نظارت و اجرا – شهرک سازی ، ویلاسازی ، آپارتمان سازی ، محوطه سازی ، نقشه برداری ، دکوراسیون

ساخت و بازسازی از صفر تا صد ساختمان توسط تیم مجرب در تمام گروه های موسسه

لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر از قیمت و تحویل فوری با ما تماس بگیرید.

۰۱۱۵۲۳۳۴۰۲۵-۰۹۱۲۶۹۴۴۷۴۵

دفتر مرکزی: نوشهر – خیابان فردوسی شمالی – موسسه رهاورد تحول کاسپین

از دکوراسیون ، محوطه و نما ساختمان خود عکس گرفته و برای ما تلگرام کنید تا کارشناسان ما با شما تماس گرفته و طراحی مورد علاقه شما را تقدیمتان کنند.

ایمیل : info.mrtc.ir@gmail.com