طراحی مرکز جامعه ‘te oro’ در اوکلند

ساختمان ‘te oro’ یک مرکز گردهمایی و هنری است که در گلن اینز, اوکلند، نیوزلند واقع شده است و توسط archimedia طراحی شده است. فضا اندیشه فرهنگ باستانی مردم اقیانوس آرام , نگرانیها و ارزشهای آنها را در یک محل دو منظوره منحصر بفرد در هم می آمیزد.
تیم طراحی یک بنای یادبود از یک بیشه درخت را تصور و خیال پردازی کردند ، مکانی که جوامع ( منطقه بطور برجسته از قبائل مائوری و مردم جزایر پلینزی تشکیل شده است) بطور سنتی دور هم جمع می شدند تا علم، فرهنگ و خلاقیتشان را به اشتراک بگذراند.

photo_2016-02-06_22-58-41

photo_2016-02-06_22-59-03

photo_2016-02-06_22-59-11

photo_2016-02-06_22-59-39

ملک کینگ زیر مجموعه موسسه مهندسی بازرگانی رهاورد تحول کاسپین با شماره ثبت ۲۱۱
در حوضه های مهندسی ، آنالیز ، طرح تفصیلی و اجرا در پروژه های عمرانی اعم از احداث مراکز تفریحی توریستی ، ویلاسازی ، آپارتمان سازی ، شهرک سازی ، محوطه سازی ، نقشه  برداری ، طراحی دکوراسیون داخلی ، اخذ مجوزات و … و با بهینه ترین هزینه و راندمان و بهره بری بالا توسط تیم مجرب نظام مهندسی مازندران
در حوضه ملکی ایجاد بستری برای فعالیت املاکی های کشور و کلیه خدمات تائید سلامت ملک جهت سرمایه گذاری مشهوریت و معروفیت ملک ، تائیدیه رسمی سند مالکیت ، تائیدیه حقوقی و کاربری زمین از اساسی ترین ارکان خرید یک ملک است که ما در اختیار شما قرار می گیرد
و  در حوضه اخذ نمایندگی های داخلی و خارجی و فروش متریال های عمرانی و اجرای آنها در ساختمان فعالیت می کند. جهت کسب اطلاعات بشتر و هماهنگی حضوری دفتر مرکزی نوشهر با شماره های ذیل تماس حاصل فرمائید.
۰۹۱۲۶۹۴۴۷۴۵
تماس با مل ملک کینگ۰۱۱۵۲۳۳۴۰۲۵
0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *