پارکت

درباره پارکت از مقطع چوب طبیعی!

Drakkar (دراکار)

قبل از جنگ جهانی اول، پیاده روهای بسیاری از خیابان های پاریس، لندن و نیویورک با بلوک های ساخته شده از مقطع چوب فرش می شدند. استحکام بالا و زیبایی منحصرد به فرد مقطع چوب، شرکت فرانسوی Drakkar Bois را بر آن داشت تا برای اولین بار پارکت های تمام چوب ساخته شده از مقاطع چوب را تولید نماید. این محصول علاوه بر استفاده در محیط های مسکونی قابلیت فرش شدن در کف محیط های تجاری را به سبب استحکام بالا در مقابل سایش داراست.
این پارکت ها با گونه های متنوع چوب ، Oak , Hevea , Tiger Wood ,Iroko , Moabi, Douglas, Wenge, Frejio ,Batibatra، Movingui, Guatambu و در رنگ بندی های مختلف به صورت تایل های آماده که در آن چوب ها بر روی فوم های متراکم پلی اتیلن نصب شده است قابل ارائه می باشد.
آرایه های چیدمان کویر به عنوان نماینده انحصاری DRAKKAR BOIS فرانسه در ایران ، آماده پاسخگویی به نیاز های مشتریان در این زمینه می باشد.

    • نصب سریع و آسان نسبت به پارکت های معمولی
    • محصولی لوکس با کیفیتی بی نظیر
    • به گرمی چوب و به سختی آهن
    • قابل استفاده در کلیه فضاهای مسکونی، اداری و تجاری

 

پارکت MRTC

صادق باشیم. چوب هیچگاه از مد نمی افتد، اما کفپوش چوب طبیعی قطعاً علاقمندان مخصوص به خود را دارد. کفپوش چوبی مانند لباس، نوعی کالاست؛ بخشی از کف است و هر خانه ای به آن نیاز دارد. به هرحال، کفپوش چوبی می تواند در خانه شما، درست مثل کمد لباس، مورد استفاده خود را مشخص کند و به خانه شما هویت و شخصیت بدهد. کفپوش اساس خانه است و وقتی کسی در خانه شما قدم می زند، کفپوش اولین چیزی است که می بیند. شما به وسیله آن به خانه خود زیبایی می بخشید. کفپوش یکی از مهمترین چیزهایی است که احتمالاً تا آخر عمر یک خانه با آن همراه است.
مردم علاقه زیادی به کفپوش چوب طبیعی دارند. ما تعداد زیادی از خانه ها و شرکت های تجاری و کسانی که با آن‌ها در ارتباط هستم را دیده ایم که کفپوش خریده اند. شنیدن این موضوع که آن‌ها چقدر کفپوش دوست دارند، فوق العاده است. ما تعجب می کنیم اگر کسی در مورد سینک ظرفشویی و یا پنجره ها و یا لوازم دیگر هیجان زده شود. شاید این طور باشد …. ولی می دانیم علاقه زیادی به کفپوش چوب طبیعی در بین مردم وجود دارد.
اگر می خواهید بدانید که کفپوش پارکت چیست، پس باید احتمالاً کفپوش های بسیار زیبایی که از نمونه های مختلف چوب سخت ساخته شده اند را دیده باشید. کفپوش پارکت با کفپوش های ساخته شده از چوب معمولی تفاوت دارد زیرا به جای تخته های باریک چوبی که در کنار هم چیده می‌شوند، از قطعات کوچک تری که با الگوهای زیبای تزئینی کنار هم چیده می‌شوند؛ تشکیل می‌شود. بنابراین شما علاوه بر داشتن نمایی زیبا، موزاییک هایی چوبی در کف ساختمان خود خواهید داشت.
انواع مختلف پارکت: علاوه بر چوب مورد استفاده در ساخت پارکت، می توانید تعیین کنید که چه نوع پارکتی می خواهید، آیا از قطعات چوب محکم باشد یا از پارکت های بسیار مقرون به صرفه که از چسباندن چوب های جلاکاری شده روی هم باشد. شما می توانید با توجه به بودجه خودتان از هر نوعی از پارکت ها استفاده کنید.
نگهداری: مانند کفپوش های ساخته شده از چوب سخت، پارکت ها نیز خیلی کم نیاز به تعمیر و نگهداری دارند. برای تمیز کردن فقط کافیست هر روز از جارو برقی استفاده کنید؛ در واقع شما بدون نیاز به هیچ چیز دیگری و فقط با جارو، گرد و غبار را از سطح آن پاک کنید. هم‌چنین شما باید هر چند روز یک مرتبه لکه هایی که به وسیله ی جارو ایجاد کرده اید را پاک کنید.
لازم نیست در مورد رنگ آمیزی پارکت نگران باشید چون هر مایعی که روی آن می پاشید به راحتی پاک می‌شود، بر خلاف فرش که نیاز به خدمات خشکشویی ویژه ای برای خلاص شدن از لکه های ایجاد شده روی خود دارد. و یا وقتی که خراشیده می‌شود فقط لازم است که آن را سنباده کشیده و پوششی از واکس مخصوص کف به آن اضافه کنید.

نصب:چه چیزی باعث شده است که پارکت جذاب به نظر برسد؟ در حقیقت این امر به خاطر نصب بسیار آسان آن است. در واقع شما می توانید آن را بر روی ک پوش قدیمی نصب کنید. نصب آن بسیار راحت است و فقط باید طبق الگویی که دوست دارید آن‌ها را به کف بچسبانید.
آیا شما باید خودتان کف پوش پارکت را نصب کنید؟:اگر تجربه کوچکی در نجاری داشته باشید احتمالاً می توانید آن را خودتان نصب کنید ولی اگر صاحب خانه معمولی هستید که حتی در تمام عمر خود یک ضربه به چکش هم نزده؛ پس بهتر است که کار را به یک پیمانکار خوب بسپارید. اگر در هنگام نصب کف پوش پارکت به طور اتفاقی روی آن راه بروید، این فرصت را دارید که اجازه دهید که پانل هایی که به درستی با هم جفت نشده اند، با چسب به هم پیوند بخورند. اگر دوست دارید پارکت مطابق تصور شما نصب شود؛ می توانید از خدمات پیمانکاران شرکت ما استفاده کنید.
نصب و ترمیم کف های چوبی برای سال های نه چندان زیادی، توسط شرکت ما در سراسر کشور انجام شده است. بنابراین هر زمان که نیاز به نصب کف پوش پارکت داشتید می توانید با ما تماس گرفته و یا یا با یک پیام از طریق وب سایت از خدمات ما بهره مند شوید.

جهت سفارش و کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل فرمایید.

۰۹۱۲۶۹۴۴۷۴۵ – ۰۱۱۵۲۳۳۴۰۲۵

آدرس دفتر : نوشهر ، فردوسی شمالی ، روبروی برج بندر ، موسسه رهاورد تحول کاسپین