ترموری

Thermory (ترموری)

شرکت برنستول (Brenstol ) به عنوان معروف ترین و حرفه ای ترین تولیدکننده ترمووود و جوب نمای ساختمان در دنیا یک کارخانه تخصصی در استونی است که تولید کننده چوب نمای ساختمان کفپوش چوب جامد، مصالح کف سازی، روکش فلزی و محصولات سونا می باشد.
برنستول در سال ۱۹۹۷۷ تأسیس شد و با ارائه طیف گستردهای از محصولات خود برای مصارف داخلی و خارجی، به یکی از تولید کنندگان پیشرو چوب نما ( ترمووود ) در اروپا تبدیل شد. به کارگیری دانش عالی همراه با فن آوری نوین و استفاده از مواد اولیه با کیفیت بسیار بالا تولیدات این شرکت را به یکی از برترین ها در زمینه فعالیت خود تبدیل کرده است.
مجموعه محصولات تجاری ترموری ( Thermoryy ) تولید شرکت برنستول بوده که از سال ۲۰۰۰ میلادی یکی از بزرگترین تولید کنندگان ترمووود در اروپا می باشد.
این شرکت یکی از پیشتازان تولید چوبهای حرارت دیده در اروپا بوده که طیف بسیار متنوع از این محصولات را جهت استفاده در فضا های خارجی و داخلی ارائه می دهد . چوب های ترمو برای نمای ساختمان ، کف های چوبی محوطه های باز، آلاچیق ، لوور های چوبی، پارکت های تمام چوب ترمو و سایر محصولات چوبی برای کاربرد های متنوع را ارائه می دهد. بکارگیری دانش عالی همراه با فن آوری نوین و استفاده از مواد اولیه با کیفیت بسیار بالا تولیدات این شرکت را به یکی از برترین ها در زمینه فعالیت خود تبدیل کرده است. در نتیجه توسعه مستمر این شرکت، ترموری ( Thermory ) بهترین راهکار را برای فرآوری چوب ارائه می دهد که نتیجه آن محصولاتی زیبا ، پایدار و سازگار با محیط زیست می باشند.
با ادامه توسعه محصولات، برنستول چوبهایی با کیفیت و دوام بالا، کاربردی تر از گذشته و سازگار با محیط زیست تولید خواهد کرد. تمام مواد شیمیایی به کار رفته در چوب بی ضرر بوده و جنگلهای انبوه را به مخاطره نخواهد انداخت. مواد خام کارخانجات برنستول به منظور تولید محصولی با کیفیت بالا با دقت زیاد انتخاب و خریداری می شود. جنگل های شمال آمریکا برای تاًمین چوب های زبان گنجشک که مناسبترین نوع (Thermo Ash) را فراهم می آورد و جنگل های مرکز فنلاند برای تاًمین چوب درختان سوزنی برگ و تولید Thermo Pine ، منابع اصلی تهیه مواد خام ترموری هستند. صادرات گسترده تولیدات شرکت برنستول به بسیاری از کشورها از قبیل آمریکا، آلمان، اتریش، نروژ، سوئیس، انگلستان، ایتالیا و ژاپن خود معرف کیفیت تولیدات این شرکت بوده و از این بین آرایه های چیدمان کویر ( کویرآرا ) به عنوان یکی از بزرگترین شرکای تجاری این شرکت، عرضه کننده محصولات ترموری ( Thermory ) در ایران است.
محصولات متنوع ترموری ( Thermoryy ) انتخابی مناسب و قابل دسترس در کلیه نقاط ایران ، اعم از تهران ، کرج ، اصفهان ، شیراز ، مشهد ، قم ، اهواز ، کرمانشاه ، کردستان ، مازندران ، گیلان و سایر مناطق کشورمان است. چوبهای ترمو ( ترمووود ) ترموری ( Thermory ) همراه با رنگ و روغن های مخصوص ترموود SAICOS ، علاوه بر زیبائی ، دوام و پایداری دراز مدت را برای شما به همراه دارد.

  • دارای کلاس پایداری ۱ برای چوب Thermo Ash وکلاس ۲ برای چوب Thermo Pine
  • دارای ثبات ابعادی در شرایط مختلف آب و هوایی و تغییرات بالای حرارت و رطوبت
  • ضمانت واقعی عدم پوسیدگی و زوال در درازمدت
  • کیفیتی ممتاز در مواد اولیه و محصول نهایی
  • ظاهری زیبا با گره های سالم
  • بدون ترک و تابیدگی که خود باعث کمینه شدن ضایعات می شود
  • گسترده ترین تنوع پروفیل و ابعاد
  • امکان نصب با اتصالات پنهان
  • دارای گواهینامه های PEFC , FSC به منزله بهره برداری از جنگل های تحت مدیریت

جهت سفارش و کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل فرمایید.

۰۹۱۲۶۹۴۴۷۴۵ – ۰۱۱۵۲۳۳۴۰۲۵

آدرس دفتر : نوشهر ، فردوسی شمالی ، روبروی برج بندر ، موسسه رهاورد تحول کاسپین